Trimite

Remote Specialist în achizții publice

Specificații
Numele companiei
IJC JOBS
Tip job
full time
Experienta
experienta 1-3 ani
Nivel de studii
absolvent
Munca in strainatate
germania
Limbi straine
Engleza, Germana
Locuri vacante
1
Disponibil din
2024-08-12
Munca la domiciliu
da
Doar munca in strainatate
da

Clientul nostru, activ în domeniul plantațiilor forestiere, serviciilor de horticultură și peisagistică, caută un SPECIALIST ÎN ACHIZIȚII PUBLICE pentru a se alătura echipei.

Tip de muncă: Telemuncă Remote

Program de lucru: 40 de ore pe săptămână, cu program flexibil

Responsabilități:
Monitorizarea zilnică a platformelor relevante și selectarea licitațiilor publice de interes pentru companie;
Comunicarea cu instituțiile (autorități contractante)
Pregătirea și depunerea cererilor de ofertă (inclusiv elaborarea documentației și formularea ofertelor)
Gestionarea și urmărirea procedurilor de licitație
Pregătirea documentelor necesare pentru încheierea contractelor

Cerințe:
Experiență în domeniul licitațiilor și achizițiilor publice
Cunoașterea limbii germane la nivel avansat și a limbii engleze la nivel mediu (scris și vorbit)
Cunoștințe solide de Microsoft Office
Abilități excelente de cercetare și analiză
Atenție deosebită la detalii și abilități organizatorice
Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă
Abilități puternice de comunicare și relaționare interpersonală

Dacă ești interesat, te rugăm să ne trimiți CV-ul actualizat și o scrisoare de intenție în limba engleză sau germană.

ijc.jobs1

Ați atins limita de mesaje permise.