Trimite

Operator calculator

Specificații
Numele companiei
UBIX HOUSE
Tip job
full time

Suntem în căutarea unui Operator Introducere și Validare Date care să se alăture echipei noastre în zona Metro, Pitești. Oferim o oportunitate stabilă pe termen lung, într-o companie în continuă creștere.

Beneficii oferite:

Salariu competitiv: 3200 lei, din care bonuri de masă în valoare de 600 lei.

Prime de sărbători: Bonusuri acordate cu ocazia Crăciunului și a Paștelui.

Stabilitate profesională: Poziție pe termen lung într-o companie stabilă.

Transport asigurat: Mașina firmei este pusă la dispoziția angajaților pentru deplasarea în și dinspre Pitești.

Program de lucru: Luni - Vineri, între orele 8 9 - 17.

Responsabilități:

Introducerea și actualizarea datelor în sistemele interne ale companiei.

Listarea și actualizarea produselor spre vânzare pe platformele online.

Gestionarea descărcărilor de gestiune conform politicilor interne.

Răspunsul la telefon pentru a discuta cu clienții și a oferi informații sau suport în funcție de necesitățile acestora.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Cunoștințe de operare Excel

Experiența în utilizarea programului Smartbill reprezintă un avantaj semnificativ.

Capacitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta termenele limită.

Dacă sunteți o persoană organizată, cu abilități bune de comunicare și dorința de a contribui la succesul unei companii dinamice, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră. Aceasta este o oportunitate excelentă de a vă dezvolta cariera într-un mediu de lucru profesionist.

Florentina Diaconescu

Ați atins limita de mesaje permise.