Trimite
2

Sef Tura - salariu net 15.5 lei ora.

Repostat automat
Specificații
Numele companiei
Ethor Security
Tip job
full time
Descriere

Cerințe:

- Studii medii;

- Experiența similara de minimum 6 luni;

- Abilitați de analiza si sinteza, gândire structurata, abordare sistematica, stabilire priorități;

- Abilitați excelente de organizare, relaționare si coordonare echipa;

- Abilitați de lucru cu volum de informării si date;

Responsabilități:

- Program flexibil 8 ore zi, 12 24-12 48, alte variante agreate de comun acord;

- Coordonarea, instruirea, verificarea si controlul personalului din subordine;

- Implementarea si monitorizarea tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare post;

- Cercetarea evenimentelor, elaborarea rapoartelor de informare si sintezelor;

- Gestionarea documentelor specifice de lucru, a echipamentelor si materialelor din

dotarea obiectivului;

- Colaborează cu parteneri externi ai societati, in activitatea de SSM - SSM&U.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților;

- Decontare analize medicale aferente angajari;

- Echipament de lucru gratuit;

- Curs calificare servant pompier, gratuit;

- Curs calificarea agent paza si ordine, gratuit;

- Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor;

- Decontare transport in funcție de distanță si program de lucru.

NE PUTEȚI CONTACTA TELEFONIC DE LUNI PANA VINERI ÎNTRE ORELE 12:00-17:00

ethor security

Ați atins limita de mesaje permise.