Trimite

Agent imobiliar Broker BLITZ Zalau

Specificații
Numele companiei
Blitz Zalau
Tip job
full time

BLITZ cel mai puternic brand imobiliar caută colegi BROKERI în Zalau.

Dacă ți-ai dorit vreodată să lucrezi alături de oameni pasionați și de succes, și ți-ai dorit venituri nelimitate, atunci acest anunț este pentru tine.

La BLITZ, un broker cu experiență medie de vânzări câștigă de la 2.000 de Euro lună!

Suntem o echipă de peste 400 #BLITZeri profesioniști într-o continuă dezvoltare profesională și personală.

Suntem cel mai mare brand românesc de imobiliare din România și am încheiat anul trecut cu o cifră de vânzări de peste 7 milioane de Euro.

Recrutăm activ în Zalau.

Pentru a avea succes în acest domeniu este însă necesară implicarea ta și, foarte important, ai nevoie de AUTO și PERMIS de conducere.

Ce oferim?

Dacă nu ai calificări sau experiență în domeniu, la BLITZ ai șansa de a parcurge gratuit programul BLITZ Camp, cel mai extins și complet program de formare profesională din România în domeniul imobiliar, cu peste 700 de absolvenți în ultimii 3 ani.

Tot la BLITZ ai suportul necesar și resursele de care ai nevoie pentru a activa zilnic: o bază extinsă de clienți, un portofoliu de zeci de mii de proprietăți, suport administrativ, coaching și asistență IT, juridică, administrativă, contabilă și multe altele.

Avem echipe formate din tineri și nu numai, prietenoase și entuziaste, precum și oportunități de carieră pe diferite niveluri de venit, și te ajutăm să-ți atingi obiectivele de venituri cu ușurință, indiferent care ar fi ele.

La BLITZ, nu există limite de câștig, poți câștiga oricât prin munca, implicare și dedicare, cu sprijinul departamentelor noastre de suport.

Descrierea jobului

Rolul tău de broker presupune o serie de activități și abilități, pe care te ajutăm să le dobândești în scurt timp:

Consultant imobiliar: facilitezi tranzacțiile imobiliare, lucrezi atât cu vânzătorii, cât și cu cumpărătorii pentru a găsi soluțiile potrivite, evaluezi proprietățile, prezinți oferte, negociezi prețurile și închei contracte.

Comunicator: construiești și menții relații de încredere cu vânzătorii și cumpărătorii.

Promotor: creezi anunțuri eficiente, folosești platforme online și offline pentru a ajunge la publicul țintă și organizezi vizionări pentru potențialii cumpărători.

Negociator: obții cele mai bune oferte pentru clienții tăi pentru a ajunge la acorduri benefice pentru toate părțile implicate.

Antreprenor: îți dezvolți propria afacere sub umbrela unui brand puternic și îți construiești propriul tău portofoliu de proprietăți și clienți mulțumiți.

Înveți continuu: ești deschis la învățare continuă și te adaptezi din mers la schimbările din industrie.

Etică: respecți standardele etice BLITZ și procedurile menite să profesionalizeze relația cu clientul, care îți pot aduce și multe recomandări și oportunități.

Cât poți câștiga?

Imobiliarele sunt printre puținele domenii din România care îți oferă șansa de a-ți decide singur venitul lunar! Tu decizi venitul în funcție de gradul tău de efort, implicare, timpul alocat și de volumul de activitate prestat lunar.

Un broker cu experiență medie de vânzări cu o implicare full-time câștigă de la 2.000 de Euro lună. Rolul nostru este să-ți creăm contextul pentru ca tu să câștigi cât de mult îți dorești!

Descrierea companiei

Suntem BLITZ și de peste 13 ani pe piața imobiliară din Cluj și de doi ani la nivel național suntem un reper pentru calitatea și profesionalismul serviciilor imobiliare în România.

Suntem o forță de vânzări într-o rețea extinsă de birouri și francize în peste 23 orașe din România, cu peste 400 de brokeri și colaboratori, animați de valorile etice BLITZ, orientați către a servi nevoilor clienților noștri.

Timp de 3 ani consecutivi am fost desemnați Agenția Anului în România și Cel mai puternic brand în imobiliare , distincții care ne onorează dar și ne responsabilizează să ne perfecționăm permanent serviciile de consultanță imobiliară.

Misiunea noastră este să-i ajutăm pe clienții noștri să câstige mai mult timp și mai mulți bani, în timp ce depun mai puțin efort și iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, ajutându-i să-și găsească locuința sau investiția potrivită.

Nu lăsa această șansă să treacă pe lângă tine. Aplică acum și începe-ți drumul către independența ta financiară și o nouă carieră de succes în una din cele mai bănoase industrii din România, industria imobiliarelor!

Florin Mindear

Ați atins limita de mesaje permise.