Trimite
4

Agent vanzari

Specificații
Numele companiei
companie
Tip job
full time
Experienta
experienta 1-3 ani
Nivel de studii
absolvent
Limbi straine
Engleza
Carnet conducere
B
Locuri vacante
1
Descriere

Cautăm un Agent Vânzări !

Dacă ești o persoană dinamică, orientată către rezultate și cu o pasiune pentru vânzări, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Locație: Timișoara + deplasari

Program: 8 ore L-V

Cerințe:

Training-uri de specialitate (sales management sales management coaching)- constituie un avantaj;

Persoană specializată în vânzările B2B;

Experiență minim 2ani anterioară în vânzări;

Abilități excelente de comunicare, vânzare și negociere;

Limba engleză nivel business;

Competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților;

Capacitate de analiză și sinteză;

Discernământ și capacitatea de a rezolva problemele;

Abilități de organizare si planificare a zonei deservite;

Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra în echipă;

Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;

Cunostinte operare PC: Microsoft Office (Excel, Word, etc.);

Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în zona alocată.

Responsabilități:

Identificarea și prospectarea clienților potențiali;

Crearea și menținerea relațiilor cu clienții existenți;

Propune și implementează planuri de acțiune în vederea creșterii vânzărilor;

Îndeplinește obiectivele definite împreună cu superiorul pentru activitatea proprie;

Realizarea obiectivelor de vânzări și creșterea cotei de piață în zona alocată;

Monitorizează și raportează rezultatelor vânzărilor către conducerea companiei.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv, format din salariu fix și bonusuri în funcție de performanță;

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;

Mediu de lucru dinamic și stimulant;

Mașină de serviciu; Laptop; Telefon;

Andree

Ați atins limita de mesaje permise.