Trimite
3

Consilier vânzari showroom mobilă

Specificații
Numele companiei
Geany Universal
Tip job
full time
Experienta
experienta peste 3 ani
Locuri vacante
2

Showroom-ul nostru de mobilă din Moșnița Nouă este locul unde pasiunea pentru designul interior se întâlnește cu calitatea și eleganța. Suntem dedicați să oferim clienților noștri o experiență excepțională la cumpărături și soluții de amenajări interioare care transformă orice casă într-un cămin.

Responsabilități

Oferirea de consultanță profesională clienților privind produsele de mobilier și soluțiile de amenajare interioară.
Prezentarea și promovarea gamelor de produse într-un mod atractiv și convingător.
Asistarea clienților în alegerea produselor potrivite nevoilor și preferințelor lor.
Menții relații de lungă durată cu clienții și îi ajuți în procesul de achiziție.
Întocmirea și gestionarea comenzilor, urmărirea livrărilor și menținerea relației cu clienții.
Participarea activă la menținerea unui showroom ordonat și estetic plăcut.

Cerințe

Experiență anterioară în vânzări sau consiliere de vânzări, preferabil în domeniul mobilierului sau al designului interior.
Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
Orientare către client și capacitatea de a înțelege nevoile acestuia.
Atitudine pozitivă, proactivă și dorința de a învăța continuu.
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a softurilor de gestionare a comenzilor.
Preferăm candidate de sex feminin, pentru a aduce un echilibru în echipa noastră actuală.

Ce Oferim

Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru plăcut, într-o echipă dinamică și prietenoasă.
Posibilitatea de a lucra într-un showroom modern, cu produse de calitate superioară.

Cum să Aplici
Dacă ești pasionat ă de designul interior și îți dorești să lucrezi într-un mediu plin de inspirație, te invităm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi la numărul de telefon afișat în anunț.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul showroom-ului nostru!

Iustinian Dilihei

Ați atins limita de mesaje permise.