Trimite

Job Agent Vanzari si Creator de Conținut Social Media

Specificații
Numele companiei
SuntTurist.ro
Tip job
full time
Descriere

Platforma: SuntTurist.ro

Esti pasionat de turism rural, drumetii in natura, vizite in locuri inedite, vacante de vis, foto video si creare de continut social media? Alaturate noua pentru a trai intr-o continua vacanta si in acelas timp sa castigi mult peste un salariu mediu facand ceea ce iti place.
Căutăm entuziasti ai domeniului creare de conținut social media pentru colaborare cu platforma SuntTurist.ro. Această oportunitate este deschisă pentru persoane locate in judetul Alba.

Responsabilități:
Identificarea organizarea și contactarea potențialilor clienți interesați de serviciile noastre (oferim un work flow complet de la a la z).
Prezentarea și promovarea serviciilor de publicitate oferite de platforma SuntTurist.ro.
Monitorizarea, organizarea și raportarea performanțelor vânzărilor.
Deplasare si creare de conținut la locația clientului (prezentarea locatiei si a atractiilor turistice din vecinatate), fimarea si montarea materialului este facuta de profesionisti in domeniu.
Gestionare, postare și actualizarea conturilor personale de social media cu materiale in care prezinti locatiile clientilor.
Interacționarea cu comunitatea ta online.

Beneficii:
Oportunitatea de a vizita atractii turistice inedite in tara precum si cazare gratis la pensiuni si cabane superbe.
Plata bilunară, procent atractiv de 30% pe viata din serviciile contractate (ex: 270 ron pentru contractarea si prezentarea unei locatii, se organizeaza 3-4 pe zi).
Oportunitatea de a colabora cu o platformă inovatoare în domeniul turismului.
Flexibilitate în gestionarea timpului și abilitatea de a lucra remote.
Ajutor din partea echipei de marketing pentru a creste canalele personale de social media si monetizarea lor.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare, negociere si relaționare online..
Proactivitate și capacitate de a lucra independent.
Cunoștințe de bază operare calculator (navigare internet, creare liste de potentiali clienti).
Abilități de editare foto și video.
Disponibilitate de a crea conținut la locația clientului.
Dacă ești pasionat de social media și vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău și câteva exemple de conținut creat de tine la adresa de email:

Constituie avantaj daca ai:
Experiență în crearea de conținut pentru social media (texte, imagini, story, post, reels).
Creativitate și originalitate în conceperea materialelor de promovare.
Cunoștințe despre tendințele actuale din social media și marketing digital.
Experiență anterioară în vânzări sau marketing digital.
Prezenta si dezinvoltura in fata camerei precum si abilitati de comunicare excelente.

Trimite CV-ul tău toate canalele personale de social media la adresa de email: Vino sa exploram locuri unice din Romania impreuna.
Tel & Whatsapp:

Ați atins limita de mesaje permise.