Completează CV

Poți edita CV-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite
2

Merchandiser AB

Specificații
Numele companiei
Compania Indiilor Orientale
Tip job
full time
Descriere
Cerinte:
- Minimum studii medii finalizate;
- Experienţă în vânzări FMCG, de preferat categorii de produse FOOD;
- Experiență în comerțul tradițional - colaborarea cu distribuitorii zonali comerț en-gross rețele LKA;
- Cunoașterea rețelelor comerciale din zona de interes și a distribuitorilor de FOOD;
- Cunoștinte de operare PC - Excel și permis de conducere categoria B (minimum 3 ani);
- Persoană responsabilă, cu bune abilități de comunicare, atentă la detalii, orientată spre soluții și rezultate;
- Disponibilitate pentru deplasări în zona alocată (peste 60% din timp).

Responsabilitati:
- Realizarea activități de mercantizare a produselor in magazinele din comerțul tradițional, respectiv IKA pe județele arondate, conform routingul agreat;
- Asigură aprovizionarea permanentă a rafturilor cu toate produsele CIO existente în depozitul magazinului;
- Asigură maximum de prezență, vizibilitate, impact și accesibilitate pentru toate produsele CIO;
- Verifică termenele de valabilitate ale produselor și le expune în funcție de termenele de valabilitate (metoda FEFO);
- Controlează existența etichetelor de preț la raft pentru fiecare produs în parte și completează unde este cazul;
- Evaluează stocul și recomandă propunere de comandă pentru asigurare stoc optim (evitare situații OOS).

Ce oferim:
- Un mediu de lucru dinamic și oportunități de dezvoltare în carieră;
- Suport din partea echipei și resursele necesare pentru a excela;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată de timp;
- Pachet salarial motivant (include bonusuri de performanță);
- Mașina, telefon de serviciu;
- Program de induction personalizat;
- Prime de sărbători;
- Periodic, pachete cu produsele companiei. Romjob_1722344606
Raportează

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul

Ați atins limita de mesaje permise.