NIKOLAI AUTOMOBILE SRL ( posibilitate 5000 lei - salariu ) angajeaza consilier vanzari auto

Specificații
Numele companiei
NIKOLAI AUTOMOBILE SRL
Tip job
full time

NIKOLAI AUTOMOBILE SRL este o firma de vanzari auto second hand cu vechime de 4 ani.

Cautam o persoana pe postul de consilier vanzari auto.

Cerinte : Atitudine pozitiva
Colaborare lucru in echipa
Responsabilitate
Abilitati de comunicare
Abilitati lucru pe PC ( calculator )
Optional : vechime in domeniul vanzarilor sau
domeniul bancar

Descrierea jobului :
Ce trebuie sa faci :
Consilier vanzari pentru segmentul de masini second hand;
Prospectarea de noi clienți, vânzări telefonice;
Cunoasterea listelor de pret, a configuratiilor autoturismelor;
Verificarea permanenta a stocului de autoturisme, gestionarea acestuia si adaptarea sa in functie de necesitatile de vanzari;
Intocmirea documentatiei de creditare si colaborarea cu partenerii nostri :TBI BANK, MOGO IFN, BANCA TRANSILVANIA.
*Consilierea clienților pentru a-și îndeplini nevoile și a alege masina potrivita

SALARIU NET : 2500 Lei + bonusuri !! SE POATE AJUNGE LA 5000 LEI !! conform performantei

Postul va fi disponibil din 1 iunie

Cei INTERESATI sunt rugati sa ne CONTACTEZE TELEFONIC sau si sa trimita un cv pe whatsapp sau email ( ).

Bretan Nicolae-Marius

Ați atins limita de mesaje permise.