Trimite
15

Vanzator pentru Cofetarie in Campina

Specificații
Numele companiei
VOIPAN SIL SRL CAMPINA
Tip job
full time

Suntem in cautarea unei persoane pasionate de dulciuri si care impartaseste aceeasi dragoste pentru clienti, pentru a se alatura echipei noastre in calitate de Vanzator Cofetarie , locatie Campina.
Responsabilitati:
- Primirea si servirea clientilor cu amabilitate si promptitudine;
- Prezentarea produselor noastre cu entuziasm si cunostinte detaliate;
- Gestionarea comenzilor si pastrarea unui mediu de lucru ordonat si curat;
- Incasarea corecta si eficienta a platilor;
- Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite pentru diverse ocazii;
- Mentinerea stocului si a rafturilor in mod corespunzator aprovizonate;
Cerinte:
- Experienta anterioara in vanzari sau in industria alimentara reprezinta avantaj;
- Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu clientii ;
- Atent la detalii si capacitate de a lucra intr-un mediu aglomerat;
- Orientat catre servicii si dornic sa ofere experiente memorabile clientilor;
- Flexibilitate in program , inclusiv disponibilitate pentru lucru in weekend-uri si sarbatori;
- Dorinta de a invata si de a se dezvolta in cadrul echipei noastre;
Ce oferim:
- Mediu de lucru prietenos si dinamic , in cadrul firmei noastre
- Posibilitati de invatare si dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv si beneficii aditionale;
- Oportunitate de a face parte dintr-o echipa pasionata de arta cofetariei.
Daca sunteti o persoana entuziasta , dornica sa ofere servicii excelente clientilor si sa creeze experiente dulci si memorabile, va incurajam sa aplicati pentru aceasta pozitie. Trimiteti Cv-ul si o scurta scrisoare de intentie la adresa de e-mail sau la nr telefon pentru a ne arata interesul dumneavostra.

Cu stima,

Ați atins limita de mesaje permise.