Trimite

Angajăm Arhivar Arhivist Legător manual

Sc.Arhive Bistrița Srl angajează arhivar. Arhivist ,Legător manual

Activitati desfășurate:

Activitati specifice domeniului conform normelor arhivistice.

Cerinte:

- spirit de lucru in echipa;

- minim studii medii;

- atentie la detalii, seriozitate, punctualitate;

- scris caligrafic;

- experienta in domeniu minim 1 an;

- cunoștințe PC;

- dispus la deplasări în alte județe

- permis auto categoria B constituie avantaj;

-deplasari la punctele de lucru, depozite si locatiile clientilor.

Beneficii:

- salariu atractiv;

- bonusuri de performanță;

- posibilitate de promovare afirmare;

- program flexibil;

- munca de birou si teren.

Responsabilitati

-Respecta procedurile de lucru si de sistem aferente domeniului de activitate, precum si prevederile legislatiei in viguare;

-Pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor cu care opereaza;

-Asigura integritatea si securitatea documentelor;

-Ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a documentelor;

-Pregatirea documentelor pentru legatorie si legarea acestora;

-Pregatirea documentelor in vederea depozitarii
Cv-urile vă rog să le trimiteți pe adresa de E-mail

Daniel

Ați atins limita de mesaje permise.