Trimite

Angajam Inginer instalații sanitare - Palas Mall

Repostat automat
Specificații
Numele companiei
IULIUS
Tip job
full time
Descriere

Cerinte:

Studii superioare în domeniul instalațiilor sanitare finalizate;

Experiență 3-5 ani în domeniu;

Cunoștințe privind legislația în vigoare în domeniul instalațiilor sanitare;

Cunoștințe aprofundate asupra instalațiilor și echipamentelor de limitare și stingere a incendiilor;

Cunoașterea pachetului Microsoft Office, cu precădere Excel;

Abilități de prioritizare, de a lucra strategic și la proiecte multiple simultan.

Responsabilități:

Realizează periodic audit tehnic asupra echipamentelor aflate în dotare și exploatare pentru toate punctele de lucru;

întocmește rapoarte privind situația tehnică a echipamentelor;

Propune și urmărește implementarea măsurilor de îmbunătățire privind exploatarea instalațiilor;

Supervizează verificarile periodice conform normativelor în vigoare;

Asigură suport tehnic inginerilor de specialitate din fiecare locație, dacă situația o impune;

Supervizează firmele externe în activitatea de mentenanță;

Beneficii:

Tichete de masa in valoare de 30 Ron zi;

Abonament medical privat;

Condiții de muncă într-o echipă cu multă experiență.

Ați atins limita de mesaje permise.