Trimite

Inginer Constructii Civile - Executie Santier

Repostat automat
Specificații
Numele companiei
SC URBAN HOME DEVELOPMENT SRL
Tip job
full time

Ne marim echipa! Cautam coleg pentru postul de Inginer Constructii Civile - Executie Santier
Ce asteptari avem de la noul coleg?
Experienta in domeniul constructiilor pe o pozitie similara in executie (coordonare santier)
Diploma constructii civile
Seriozitate , rabdare , energie buna
Atitudine pozitiva , deschidere la lucruri noi, abilitatea de a lucra in echipa
Persoana activa, responsabila, foarte bine organizata;

Descrierea jobului
Asigura coordonarea si supervizarea lucrarilor in santier
Verifica realizeaza masuratori antemasuratori , procese verbale, acte de calitate, situatii de lucrari si alte documentatii necesare
Pregateste raportari catre Beneficiar referitor la situatia din teren si sau a problemelor aparute
Este responsabil de respectarea pe santier a tuturor normelor de protectie a muncii
Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;
Planifica executia lucrarilor , precum si coordonarea echipamentelor si utilajelor.

Ce oferim:
Seriozitate
Pachet salarial motivant
Atmosfera de lucru placuta
Suport in desfasurarea activitatii
Laptop , telefon de serviciu
Posibilitatea de crestere in cadrul companiei

URBAN HOME

Ați atins limita de mesaje permise.