Trimite

SMART MANOLE caută colegi pentru echipa sa !!!

Specificații
Numele companiei
SMART MANOLE
Tip job
full time

Dorim sa ne mărim echipa si căutăm colegi cu si fără experiența in domeniu instalațiilor de clima, ventilație, sanitare si termice (HVAC) pentru lucrări din Brașov si împrejurimi.
Cerințe importante pentru noi si care dorim sa le cunoști si tu sunt următoarele:
- Implicare, seriozitate, responsabilitate, sinceritate ,comunicare comportament civilizat.
- Studii medii;
- Îndemânare in lucru cu sculele uzuale (bormașina, etc)
- O buna integrare in colectiv
- Dorința de a învață
- Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu daca este cazul.
- Permis auto categorie B (opțional)
Responsabilități si beneficii:
Activități principale: Execuție instalații termice, sanitare, climatizare si ventilații.
Se oferă:
- Pachet salarial motivant, corespunzător nivelului de experiența si calificare
- Salariul pentru instalatori calificați este intre 5000 si 6000 lei net iar pentru ajutor instalator intre 3800 si 4500 lei net . Totuși suma exacta urmând sa fie stabilita in funcție de experiența si competente .
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Instruire si calificare la locul de munca
- Posibilitatea de a urma cursuri din domeniu pentru dezvoltarea personala
- Echipament de lucru si protecție
- Lucru într-o echipa formata, mediu de lucru plăcut si prietenos
- Alte bonusuri
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați la:* sau
e-mail * pentru CV.
Adresa de întâlnire pentru cei interesați se stabilește telefonic , suntem foarte activi si mai mereu pe teren.

Ioana C.

Ați atins limita de mesaje permise.