Trimite

Angajam Dulgheri si Tâmplari acoperiș BELGIA

Specificații
Numele companiei
AAA PROFESSIONNEL
Tip job
full time
Experienta
experienta peste 3 ani
Nivel de studii
calificat
Limbi straine
Engleza, Franceza
Carnet conducere
B
Salariu oferit
2500 - 3500 EURO
Locuri vacante
3
Beneficii
Cazare, transport RO-BE, Masina la dispositive pt naveta locală, posibilitate ore suplimentare
Disponibil din
2024-08-26
Disponibil imediat
da
Ofer cazare
da
Descriere

Descriere post:
- montaj structuri de lemn pentru acoperiș
- decopertat acoperiș, schimbat învelitoare acoperiș (țiglă, ardezie, tabla)
- montat jgheaburi si elemente de evacuare apa de pe acoperiș
- executat izolații acoperiș
- se lucrează in aer liber si la înălțime
- necesita deplasări pe teritoriul Belgiei in funcție de locul de execuție a lucrării

Cerinte:
- experienta minim 5 ani pe un post similar (in România sau in Străinătate)
- permisul de conducere reprezintă un avantaj
- limba franceza este un avantaj

Beneficii:
- contract de munca inregistrat in Romania, cu detasare in Belgia
- asigurare medicala privata
- cazare si transport gratuite
- posibilitate de avansare in cadrul echipei

Professionnel UE

Ați atins limita de mesaje permise.