Trimite

Angajăm muncitori calificați în construcții

Specificații
Numele companiei
ANOMIS BUILT
Tip job
full time

Descrierea postului:

Compania ANOMIS BUILT S.R.L. este în căutare de muncitori calificați pentru diverse proiecte de construcții rezidențiale și comerciale.

Căutăm profesioniști dedicați, cu experiență, care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la succesul proiectelor noastre.

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de construcție conform planurilor și specificațiilor tehnice.

Utilizarea corectă și în siguranță a echipamentelor și uneltelor de construcție.

Respectarea normelor de securitate și sănătate în muncă.

Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei și supraveghetorii de șantier.

Menținerea unui standard înalt de calitate în execuția lucrărilor.

Cerințe:

Experiență minimă de 2 ani în domeniul construcțiilor.

Calificare în domeniul construcțiilor (ex. zidar, dulgher, electrician, instalator, etc.).

Abilități de citire și interpretare a planurilor tehnice.

Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

Seriozitate, punctualitate și responsabilitate.

Disponibilitate pentru deplasări (Germania).

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța.

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

Mediu de lucru stabil și profesionist.

Echipament de protecție și unelte de lucru asigurate de companie.

Cum să aplici:

Dacă îndeplinești cerințele de mai sus și ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email sau să ne contactezi la numărul de telefon .

Ați atins limita de mesaje permise.