Trimite
1

Contabil junior- full time SAGA

Specificații
Numele companiei
Infodata Management
Profesie
contabil
Tip job
full time
Descriere

Cine suntem:
Infodata Management este o companie cu o vastă experiență în domeniu financiar-contabil. Ne mândrim cu un bogat portofoliu de clienți mulțumiți de serviciile oferite.

Beneficii:
        Oportunitate de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și inovator;
        Program hibrid flexibil pentru un echilibru optim între muncă și viață personală;
        Locație Prelungirea Ghencea - Râul Doamnei-Drumul Taberei
        Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță;

Responsabilitati:
Operarea în SAGA (program informatic specific de contabilitate si gestiune) a tuturor documentelor financiar contabile pentru firmele alocate:
        Înregistrarea facturilor, bonurilor fiscale, extraselor bancare și a altor documente financiar-contabile;
        Asigurarea respectării termenelor limită pentru înregistrarea documentelor;
        Participarea la operatiunile contabile de inchidere de luna;
        Pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale în conformitate cu legislația fiscală aplicabilă;

Cerinte:
        Studii superioare
        Cunostinte de operare SAGA sau alt software de contabilitate;
        Cunostinte de operare calculator Word, Excel
        Atentie sporita la detalii si capacitatea de a gestiona sarcini multiple;
        Responsabilitate, organizare, gandire logica

Asteptam cv-ul la:

Dana

Ați atins limita de mesaje permise.