Trimite

Recepționer Recepționeră Salon de Înfrumusețare

Specificații
Numele companiei Fashion Store
Meserie coafor - frizer
Descriere

Locație: Salon de înfrumusețare central, București
Despre noi: Suntem un salon de înfrumusețare situat în inima capitalei, cu o prezență solidă de 9 ani pe piață. Avem o clientelă fidelă și formată datorită serviciilor noastre de calitate și a atmosferei plăcute. Căutăm un profesionist dedicat pentru a se alătura echipei noastre ca recepționer recepționeră.

Cerințe:
* Experiență anterioară în roluri similare de preferat în domeniul frumuseții sau al ospitalității
* Abilități excelente de comunicare și organizare
* Cunoștințe de operare PC și utilizare a sistemelor de rezervare
* Atitudine pozitivă și orientare către client
* Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona eficient sarcinile multiple

* Abilități de confirmare a comenzilor primite în magazinul online al salonului
* Experiență și abilități minime de vanzari pentru a maximiza vânzările și satisfacția clienților (extra comision platit lunar bazat pe vanzari)

Abilitatile in vanzari va pot aduce un plus valoare si un extra comision platit lunar.

Responsabilități:

* Întâmpinarea și primirea clienților cu profesionalism și amabilitate
* Gestionarea programărilor și a calendarului salonului
* Preluarea apelurilor telefonice și răspunsul la solicitările clienților
* Menținerea unei atmosfere plăcute și organizate în zona de recepție
* Asigurarea unei comunicări eficiente între clienți și personalul salonului

Avantajele oferite de noi:
1. Locație centrală: Salonul nostru este situat în centrul Bucureștiului, facilitând accesul atât pentru tine, cât și pentru clienți. Proximitatea față de mijloacele de transport în comun și zona vibrantă în care ne aflăm contribuie la un flux constant de clienți.
2. Experiență solidă pe piață: Avem o prezență de 9 ani în domeniu, ceea ce ne-a permis să ne construim o clientelă stabilă și loială. Asta înseamnă că vei lucra într-un mediu sigur și bine organizat, cu procese stabilite și o bază de clienți deja formată.

Dragos Vladimir Neacsu

Ați atins limita de mesaje permise.