Completează CV

Poți edita CV-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Ajutor de Shaormar - Restaurant de tip FAST FOOD

Repostat automat
Specificații
Numele companiei
SC OPTIM PROSPER SERV SRL
Tip job
full time
Descriere
RESTAURAT FAST FOOD ANGAJEAZA AJUTOR DE SHAORMAR

Responsabilitati:

* Pregatirea si diverselor preparate necesare colegilor shaormari, respectand retetele si standardele noastre de calitate
* Planificarea si organizarea activitatilor din bucatarie, asigurandu-te ca toate preparatele sunt livrate la timp
* Gestionarea stocului de ingrediente si aprovizionarea in mod eficient
* Asigurarea respectarii normelor de igiena si siguranta alimentara
* Colaborarea cu echipa de shaormari pentru a mentine un flux de lucru eficient si o comunicare buna

Cerinte:

* Experienta consituie un avantaj
* Cunostinte solide despre zona de lucru (SHAORMA)
* Capacitatea de a lucra sub presiune si de a gestiona mai multe sarcini simultan
* Atentie la detalii si abilitati excelente de organizare
* Flexibilitate in programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra in weekend-uri si sarbatori

Beneficii:

* Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si creativ
* O masa pe zi din partea societatii (GRATUIT)
* Salariu atractiv, concediu platit.
* O echipa prietenoasa si profesionista
* Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare. Romjob_1729012989
Raportează

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul

Ați atins limita de mesaje permise.