Trimite

Manpower recruteaza URGENT Casier si Bucatar in Arad

Specificații
Numele companiei
Manpower HR
Tip job
full time

Manpower recrutează Casieri și Bucătari pentru clientul său, un lanț celebru de restaurante de tip fast-food din Arad!

Dacă doriti să lucrați într-un mediu dinamic și vă pasionează prepararea mâncărurilor delicioase, atunci va invit sa aplicati la anuntul nostru.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau gastronomiei este un avantaj, dar nu obligatorie.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
- Atenție la detalii
- Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și sărbători legale.

Responsabilități:

- Procesarea comenzilor clienților și încasarea plăților în mod precis și eficient.
- Pregătirea și servirea mâncărurilor conform standardelor noastre de calitate.
- Menținerea curățeniei și a igienei în zona de lucru conform normelor sanitare.
- Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută clienților;

Beneficii:

- Programul de lucru de 8 ore;
- Salariu fix;
- Bonus de performanta;
- Prima de implicare activa;
- Tichete de masa 30 ron zi.

Pentru mai multe detalii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon 0729 800 721 !

Manpower HR

Ați atins limita de mesaje permise.