Trimite

Angajam in abator Germania, la banda. Transport asigurat.

Specificații
Numele companiei
tonnies
Tip job
full time

Abator din Rheda-Wiedenbruck angajeaza muncitori cu sau fara experienta pentru prelucrarea produselor din carne.

TRANSPORT 160 euro

SE LUCREAZA LA BANDA - PRELUCRARE PRODUSE CARNE

BENEFICII:
-salariul este intre 1500-2500 euro, bani ramani in mana dupa retragerea chiriei
-contract de munca
-asigurare medicala
-alocatii pentru persoanele care au copii minori 250 euro
-instruire si formare profesionala
-echipament de lucru gratuit

Descrierea postului :
-prelucrarea produselor din carne, cu formare la locul de munca.
-nu este obligatorie experienta
-programul de lucru este de 6 zile pe săptămâna ,8 ore cu posibilitatea de a se face ore suplimentare
-se lucreaza schimbul 1 si schimbul 2
-cazare in camere de 2 persoane camera de cuplu

Cerinte :
-persoane serioase, barbati, femei sau cupluri obisnuite sa lucreze in 2 schimburi cu varsta cuprinsa intre 18-55 de ani.
-cazier curat
-apti de munca

MODALITĂȚI DE PLATA :
-plata salariului se efectueaza prin transfer bancar, o data pe luna.

FIRMA SE OCUPA DE TOATE ACTELE NECESARE :
-cont bancar;
-asigurare de sănătate;
- Anmeldung.

Avem plecari saptamanale din urmatoarele orase : Brasov,Sibiu,Deva,Timisoara ,Arad .

Pentru detalii sau rezervari, sunati la numarul din anunt sau imi scrieti pe whatsapp -

ALINA

Ați atins limita de mesaje permise.