Completează CV

Poți edita CV-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Tehnician service IT Resita

Specificații
Numele companiei
CENTRUL DE CALCULATOARE SRL
Profesie
hardware
Tip job
full time
Carnet conducere
B
Locuri vacante
1
Disponibil imediat
da
Descriere
Candidatul Ideal
- Experienta in domeniul IT si electronica
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare in cadrul echipei
- Capacitatea de a invata rapid lucruri noi
- Spirit de initiativa si echipa
- Permis de conducere cat. B
Descrierea jobului
1. Cunoasterea in detaliu a sistemelor de operare Windows 7 8 10 11 (instalare si configurare SO, drivere, interfete de retea, etc)
2. Cunostinte hardware (diagnosticare si remediere, configurare, instalare, asamblare calculatoare, depanare echipamente periferice)
3. Cunostinte retele de calculatoare si sisteme IP CCTV
4. Buna cunoastere a compatibilitatilor incompatibilitatilor intre diversele tipuri, modele si marci de componente;
5. Un mare avantaj il constituie cunostintele pentru reparatii la nivel de placa electronica, inlocuirea subansamblelor defecte : display, mufa incarcare, difuzor, touchscreen, port usb, diversi conectori, etc., Efectuarea actualizarii software GSM (resoftari, deblocari)
6. Persoana punctuala, ordonata, comunicativa, cu simt organizatoric, responsabila si dornica de autoperfectionare; abilitati de comunicare cu clientii si restul echipei.
Se ofera :
Un venit minim garantat plus bonus legat de realizari lunare si speciale
Prima de Paste, Craciun, zi de nastere, ocazii speciale
Achizitia de produse din firma la preturi speciale

Oportunitatea de crestere profesionala intr-un domeniu de actualitate si in continua schimbare

*Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Firma Centrul de Calculatoare comercializează din anul 2003 o gamă diversificată de produse IT, electro-IT și electrocasnice prin magazinele sale din Reșița si Caransebeș.

Romjob_1729085654
Raportează

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul

Ați atins limita de mesaje permise.