Esti Kinetoterapeut cu experienta ? Te asteptam in echipa noastra !

Specificații
Numele companiei
Genki Medical Center
Profesie
kinetoterapeut
Tip job
full time

DESCRIERE FIRMA : Genki Medical Center este o clinică modernă de medicină fizică şi recuperare medicala

LOCATIE: Timisoara

CALIFICARE: Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

PROGRAM DE LUCRU: de luni pana vineri, in doua ture

SALARIUL: este negociabil în functie de experienta, calificări si specializări, plus bonusuri salariale corelate cu rezultatele profesionale.

CERINTE
- studii de specialitate si autorizatia de libera practica;
- experienta in domeniu, minimum 3 ani
- bune abilități de comunicare si spirit de munca in echipa;
- profesionalism, foarte buna cunoastere a procedurilor de tratament
- persoana dinamica, proactiva si sociabila;
- seriozitate si punctualitate;
- cu dorință de evoluție pe plan profesional și deschidere către invatarea lucrurilor noi;

RESPONSABILITATI
- evaluarea pacienților din punct de vedere kinetic si stabilirea protocolului terapeutic pe baza indicatiilor medicului;
- elaborarea unor programe personalizate de recuperare, în funcție de diagnostic;
- aplicarea programului de recuperare si tratament conform obiectivelor stabilite.
- monitorizarea progreselor pacientilor si susținerea acestora, în procesul de recuperare;
- buna colaborare cu echipa medicala
- îngrijirea și utilizarea corectă a echipamentelor medicale ;
- menținerea unui mediu curat și plăcut pentru desfășurarea ședințelor de kinetoterapie.

Rodica IANA

Ați atins limita de mesaje permise.