Trimite
1

Infirirmieri

Specificații
Numele companiei
Casa de Odihna
Tip job
full time

Oportunitate de Angajare: Casa de Odihna Voluntari - personal curatenie

Centrul Rezidențial pentru Persoane Vârstnice "Casa de Odihna Voluntari" își extinde echipa și caută infirmieri îngrijitori dedicați să se alăture misiunii noastre de a oferi îngrijire de calitate și confort pentru rezidenții noștri.

Cerințe:
- Experiență anterioară în îngrijirea persoanelor vârstnice.
- Certificare în îngrijire și sau diplomă de infirmier infirmieră.
- Abilități de comunicare excelente și empatie.

Responsabilități:
- Asigurarea îngrijirii și a confortului pentru rezidenți.
- Monitorizarea stării de sănătate a beneficiarilor.
- Colaborarea cu echipa pentru implementarea planurilor de îngrijire personalizate.

Beneficii:
- Mediu de lucru plăcut și prietenos.
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de emai sau telefonic.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la oferirea unei vieți senine și îngrijite pentru persoanele vârstnice în Casa de Odihna Voluntari!

Andrei-Traian Stefan

Ați atins limita de mesaje permise.