Ambalator manual lucrator comercial in Gagu -Ilfov (2700 - 3500 Ron)

Specificații
Numele companiei
SG
Tip job
full time

Cautam un Ambalator Manual pentru a se alatura echipei noastre.

Responsabilități:

- Impachetarea produselor (plante in ghiveci) conform instructiunilor
- Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient
- Respectarea normelor de siguranta si igiena in timpul procesului de ambalare

Cerințe:

- Experienta anterioara in domeniul ambalarii reprezinta un avantaj.
- Atentie la detalii si capacitatea de a urma instructiuni.
- Persoana organizata, responsabila, serioasa.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a invata noi abilitati;
- Salariu de inceput 2250 ron net + tichete de masa 450 ron si reevaluare dupa prima luna;
- Perspectiva de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei;
- Ambianta de lucru placuta si colegi prietenosi;

Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti place sa lucrezi cu mainile, te invitam sa aplici pentru pozitia de Ambalator Manual.

La locatie se poate ajunge din Bucuresti cu autobuzul R411 de la Metrou Obor. Nu asiguram transport.

Daca sunteti interesat de acest job, va rugam sa ne contactati telefonic pentru a stabili un interviu la locatia din Gagu, Ilfov ( ).

SG

Ați atins limita de mesaje permise.