Trimite

Angajam Controlori calitate

Specificații
Numele companiei
AME HR SOLUTION
Tip job
full time
Descriere

Angajam Controlor calitate la o fabrica din Brasov.
CERINTE:
- minim școala profesională
- experiență minim 1 în producție
- disponibilitate de a lucra in 4 schimburi
- cunoștințe operare PC (MS-Office, SAP, PLM)
RESPONSABILITATI:
- realizează inspecţiile pentru care este autorizat conform
autorizatiei eliberate de departamentul de calitate
- verifică piesele după cerințele din comanda de producție,
cerintele planului de verificare, ale reglementărilor de producție și
examinare, precum și a prevederilor din documentele de
construcție prin utilizarea mijloacelor de verificare
- verifică dacă piesele sunt marcate corect, participă la analiza
reclamatiilor, identifică deviațiile, participă activ la îmbunătățirea
proceselor
BENEFICII:
- salariu motivant
- prime de sarbatori
- asigurare medicala
- subventie la cantina
- bonuri de masa in valoare de 30 lei
- prima de productivitate, de prezenta
- transport asigurat: Sacele, Brasov, Zarnesti, Rasnov, Codlea,
Ghimbav, Sanpetru, Bod Colonie.

Elena

Ați atins limita de mesaje permise.