Trimite

Manipulant marfa

Specificații
Numele companiei
SC Cargo Star Trading SRL
Tip job
full time

Candidatul Ideal
- Experienta anterioara in munca de depozit
- Atentie distributiva, corectitudine
- Seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru
- Cazier curat
- Permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului
- Incarcarea descarcarea marfurilor in din autovehiculele de livrare
- Pregateste comenzile clientilor conform specificatiilor cu respectarea procedurilor
- Verificarea marfurilor venite in depozit
- Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul.
- Participa la inventarierea marfurilor din gestiune
- Anunta gestionarul de orice neconformitate sesizata (neconformitati ale produsului, ale ambalajului etc)
- Locatie depozit : Ilfov, Afumati, Sos. Bucuresti- Urziceni (langa Doraly)

Beneficii:
- Pachet salarial motivant + bonuri de masa + transport decontat.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata , in conformitate cu Codul Muncii

Descrierea companiei
SC Cargo Star Trading SRL este o companie cu o experienta de peste 15 ani si are ca domeniu principal de activitate importul si distributia de produse electronice.

Florentina

Ați atins limita de mesaje permise.