Completează CV

Poți edita CV-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite

Angajam Operator CNC 5 axe

Specificații
Numele companiei
ARTMATCH
Tip job
full time
Experienta
experienta 1-3 ani
Disponibil imediat
da
Pentru firma noastra de pe Platforma Incontro - Calea Sagului angajam Operator CNC - 5 axe, pentru Sectia Metal&Lemn.

Cerinţe:
- Absolvirea unui liceu tehnic, școală profesională sau a unei calificări în domeniul tehnic;
- Experienţă relevantă de minim 2 ani în operarea mașinilor CNC cu 5 axe;
- Seriozitate, spirit de echipă, capacitate de comunicare cu programatorul CNC, proiectanţii şi producţia;
- Capacitate de înţelegere a desenelor tehnice;
- Capacitate de ajustare a programelor atunci când este necesar;
- Cunoştinţe legate de freze şi utilizarea acestora pe diferite materiale.

Responsabilităţi:
- Programarea și operarea mașinilor CNC cu 5 axe pentru prelucrarea diferitelor materiale;
- Citirea și interpretarea desenelor tehnice și a schemelor de producție pentru a înțelege cerințele de prelucrare;
- Setarea și calibrarea echipamentului CNC (inclusiv schimbarea sculelor și ajustarea parametrilor de tăiere) pentru a optimiza procesul de producție;
- Monitorizarea procesului de prelucrare pentru a asigura conformitatea cu standardele de calitate și siguranță.

Beneficii:
- oferim transport pe raza Timisoara
- programul se desfăşoară în 2 schimburi: 6:15 14:45 14:45 23:15 (locatie: Calea Sagului)
- oferim tichete de masă de 35 RON zi lucrată
- bonus de prezenţă
- bonus de productivitate şi bonus de performanţă
- prime de sărbători Romjob_1724658994
Raportează

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul

Ați atins limita de mesaje permise.