Operator aprovizionare linie productie Perioada determinata 12 luni

Specificații
Numele companiei
Miele Tehnica
Tip job
full time
Descriere

Candidatul Ideal

Studii medii;

Experiență de lucru în domeniul: manipulare, gestiune, logistică;

Integritate;

Abilități de comunicare și lucru în echipa;

Atenție la detalii.

Descrierea jobului

Alimentează modulele de producție cu materii prime, conform logicii de alimentare stabilite;

Efectuează transferul fizic al materialelor din diverse locații de înmagazinare către aria de producție și în interiorul acesteia, al produselor finite din aria de producție către depozit și al deșeurilor în zona rampei;

Folosește echipamentele din dotare (transpaleta electrică, manuală, cărucior cu rotile);

Alimentează modulele de producție cu PCBA-uri și colectează magaziile goale;

Colectează cutiile goale de pe liniile de producție și le transportă în depozit;

Alimentează zona Big logistic;

Ajută la încărcarea deșeurilor;

Ați atins limita de mesaje permise.