Trimite
2

Angajam operator CNC (Freza Strung HASS)

Specificații
Numele companiei
MECATOR SRL
Tip job
full time
Descriere

Locație: Sag, Jud Timis
Tipul jobului: Full time

Descrierea companiei:
Prelucrarile prin aschiere includ operatii de frezare pentru materiale precum: aluminiu, otel inoxidabil si otel. Gama noastra de masini de frezat CNC HASS (2 freze si un strung)

Responsabilități:
- Operarea și programarea mașinilor CNC pentru a produce piese conform specificațiilor tehnice.
- Verificarea calității produselor finite și realizarea ajustărilor necesare.
- Întreținerea echipamentelor și asigurarea unui mediu de lucru sigur.
- Colaborarea cu echipa de producție pentru a respecta termenele limită.

Cerințe:
- Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC.
- Cunoștințe de citire a desenelor tehnice și utilizarea instrumentelor de măsură.
- Abilități tehnice și atenție la detalii.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele.

Oferim:
- Salariu competitiv și beneficii.
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Un mediu de lucru dinamic și prietenos.

Cum să aplici:
Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la sau să ne contactezi la .

Zaica Ionuț Alexandru

Ați atins limita de mesaje permise.