Trimite

Sudor - Albota

Specificații
Numele companiei
Gi Group
Tip job
full time

Recrutam Sudor pentru o companie ce executa, în regim propriu, la comandă, diverse structuri metalice, unicat si serie, în funcție de solicitari, cu personal specializat în Franța, capabil să realizeze cele mai de finețe lucrări.

Locatie: Sat ALBOTA Pitesti (AG)

Orar de lucru: L-V;

Tip Contract: Contract nedeterminat cu 3 luni de proba

Candidatul ideal:

Studii medii scoala profesionala finalizata;
Experienta profesionala relevanta de minim 1 an;
Certificare profesionala pentru sudura;
Autorizatia de sudor Mig-Mag TIG reprezinta un mare avantaj - reprezinta avantaj
Ai cunostinte de interpretarea unui desen tehnic;
Ai cunostinte de folosirea intrumentelor de masurat;
Esti o persoana responsabila, atenta la detalii si dornic de dezvoltare profesionala.

Responsabilitati:

Verificarea bancului de sudura inainte de inceperea lucrului;
Respectarea tehnologiei de sudare stabilita prin proiectul lucrarii conform planurilor si schitelor de executie;
In lipsa lucrarilor de sudura poate ajuta echipa de lacatusi, executand lucrari de lacatuserie (debitarea materialului, curatare, indreptare, tasare efectuarea asamblarilor nedemontabile - prin sudare, lipire, nituire, sau demontabile - prin filete, pene, stifuri, caneluri asamblari cu elemente elastice - arcuri).

Pachet de beneficii:

Salariu motivant functie de experienta;
Bonuri de masa de 30 lei zi;
Prime de Paste si Craciun;
Transport asigurat decontat..

Pentru mai multe detalii puteti suna la .

Andreea Lungu

Ați atins limita de mesaje permise.