Trimite

Educatoare

Specificații
Numele companiei
Liceul Teoretic Just4kids
Profesie
educator
Tip job
full time
Descriere

Cerinte:
Studii de specialitate pentru invatamantul prescolar;
Experienta in lucru cu copiii prescolari;
Motivatie pentru o dezvoltare personala si profesionala in cadrul gradinitei;
Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
Atitudine empatica, proactiva;
Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
Capacitate de lucru in echipa;
Dinamism si flexibilitate.
Responsabilitati:
Planificarea si organizarea activitatilor educationale;
Planificarea si organizarea activitatilor recreative;
Organizarea si amenajarea mediului educational;
Coordonarea activitatilor artistice, a celor extra- curriculare si a evenimentelor organizate la nivelul gradinitei.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Acces la o formare completa in domeniul pedagogic;
Mediu de lucru tanar si dinamic.

Madalina Druga

Ați atins limita de mesaje permise.