Trimite
4

Angajam operator curatenie farmacii in Tecuci

Repostat automat
Specificații
Numele companiei
Firma
Tip job
part time
Descriere

!Angajam part-time operator curatenie farmacie in Tecuci!
Avantaj persoane care au un loc de munca full-time, pensionari sau persoane cu certificat de handicap.
Ce oferim:
- Posibilitatea de a lucra într-un mediu prietenos și incluziv
- Program flexibil, adaptat capacităților și nevoilor tale
- Suport și training pentru a-ți dezvolta abilitățile
- Salariu motivant și bonusuri de performanță

Responsabilități:
- Curățenie generală (ștergerea prafului, aspirat, spălat podele)
- Curățarea bucătăriilor și băilor
- Activități de organizare și menținere a spațiilor curate

Cerințe:
- Seriozitate, punctualitate și dorință de a munci
- Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona sarcini simple de curățenie
- Deschiderea de a învăța și a te adapta

Beneficii:
- Mediu de lucru incluziv, respectuos și înțelegător
- Posibilitatea de a lucra aproape de casă
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă care apreciază diversitatea

Te așteptăm în echipa noastră!

Ați atins limita de mesaje permise.