Trimite
3

Asistent Manager Achizitii

Specificații
Numele companiei
OK GROUP
Tip job
part time
Descriere

Candidatul Ideal

- Persoana cu min.5 ani experienta in gestionarea documentelor unei societati comerciale;

- Absolvent de studii medii superioare;

- Cunoștințe bune operare PC MSOffice, WORD, EXCEL, navigare internet;

- Abilitati de organizare si prioritizare a activitatii, de respectare a termenelor limita;

- Atentie distributiva, dinamica, ordonata, atenta la detalii, riguroasa; - Seriozitate, punctualitate si implicare;

- Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;

- Capacitate de analiza si sinteza;

- Profesionalism, spirit de echipa si aptitudini de comunicare;

- Păstrarea confidențialității datelor la care are acces.

Constituie un avantaj:

Constituie real avantaj experienta in intocmirea de documentatii de achizitie si derulare proceduri de achizitie servicii

Cunostinte solide de utilizare a platformei SEAP;

Cunoasterea si urmarirea continua a modificarilor legislative in legislatia privind achizitiile publice

Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp.

Descrierea jobului

Operatiuni specifice activității de secretariat;

Organizarea si asigurarea necesarului pentru buna desfasurare a activitatii de protocol din cadrul societatii;

Evidenta,organizarea si gestionarea in siguranta a documentelor societatii;

Mentinerea legaturilor societatii cu diversi furnizori, colaboratori, cabinete de avocatura, notariate;

Redactarea diferitelor documente solicitate de conducere;

Beneficii:

Program de lucru Luni Vineri : 8:00-16:30;

Salariu net 3.000 lei, pentru perioada de proba;

Mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa performanta.

Magda Petrof

Ați atins limita de mesaje permise.