Trimite

Devino curier în București!

Specificații
Numele companiei
DrCarmen
Tip job
colaborare proiect

Bine te-am gasit ! Noi suntem DRCARMEN.COM, alături de echipa noastră visul tău în care iți doreșți un venit suplimentar fără a fi obligat să ai un job obositor și neplăcut poate deveni realitate ! Fii propriul tău șef, alege-ți orele cum vrei și obține o sumă de bani pe care multe dintre job-urile plictisitoare nu ți-o pot oferi!

Ești gata să-ncepem?
Pregătește-ți smartphone-ul și vehiculul pentru livrare și suntem gata să-i dăm drumul!

Candidatul ideal:

-Vârsta minimă de 18 ani
-Vehicul propriu ( mașină), bicicleta sau motoscuter in chirie ( pentru orasul Oradea) pentru a te putea deplasa în regim de livrări
-Smarthphone iOS sau Android

Descrierea postului:

- Livrări de produse (comenzi) gata pregătite din supermarket către beneficiarii de la domiciliu
- Oportunitate de colaborare ca și persoană Fizică sau Juridică
- Orar disponibil la alegere, nu mergi la vânătoare de comenzi invartindu-te prin oraș pentru că ai acces direct la toată comenzile existente și îți planifici ruta și comenzile ce le ridici
- Oportunitate de colaborare part-time sau full time
- Start imediat, iti creezi singur contul si in maxim 1 ora poti castiga primii banuti
- Plata pe comandă + preț pe km + tarif pe livrare + tarif dinamic
- Asistență 24 7

Aici mai gasesti informatii pe care poate le-am omis sa ti le scriem mai sus :

Hai în echipa noastră!

PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE SUNA ACUM LA TELEFON:

SAU

APLICA ACUM prin acest link la posturile ce le avem deschise si devin-o chiar de maine colaboratorul nostru !!

fe.lici

Ați atins limita de mesaje permise.