Trimite
12

Sofer Livrator cu mașina societății sau cu mașina PERSONALA

Specificații
Numele companiei
SOCULUI KEBAP
Tip job
full time
Descriere

CERINTE:

Punctualitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor atribuite

Spirit de echipa si buna gestionare de sine.

Experinta pe un post similar constituie un avantaj

Permis de conducere categoria "B" de minim 2 ani fara incidente penale.

Cunoasterea Municipiului Bucuresti si a Judetului ilfov constituie un avantaj

Abilitati bune de comunicare

Masina personala pentru livrare produselor societatii

Oreintat catre prestarea serviciilor de calitate si catre obtinerea rezultatelor

DESCRIEREA JOBULUI:

Vei livra produsele noastre cu zambetul pe buze si in termenul oferit.

Vei fi responsabil in momentul preluarii comenzii si vei verifica produsele conform notei proforme

Pentru a pastra un timp de livrare cat mai exact vei pastra legatura cu colegii nostri implicati in acest flux (DEPARTAMENTUL DE PRELUARE COMENZI)

Vei respecta conduita civica in relatia cu clientii si colegii

Incasarea contravalorii comenzilor si predarea banilor la sediu dupa incheierea fiecarei curse.

CE OFERIM:

PACHET SALARIAL ATRACTIV

DCONTAREA CARBURANTULUI LA UN CONSUM MAXIM DE 10%

PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL

1 MASA DIN PARTEA COMPANIEI

OBIECTE PENTRU TRANSPORTAREA PRODUSELOR (CUTII SI GENTI TERMICE)

PENTRU MAI MULTE DETALII NE PUTETI CONTACTA TELEFONIC.

Ați atins limita de mesaje permise.