Trimite
3

Șofer Conducător Auto

Specificații
Numele companiei
Train2Perform
Tip job
full time

Căutăm pentru clientul nostru, o companie românească cu peste 30 de ani de experiență în servicii logistice și materii prime, specializată în import-export și distribuție de produse alimentare atât pentru magazinele tradiționale, cât și industria HoReCa, rolul de

ȘOFER CONDUCATOR AUTO

Locație: Iași
Program de lucru: Luni Vineri
Nr. poziții vacante: 1

Descrierea contextului general al rolului:

Asigura transportul sigur și prompt al mărfurilor către clienți, respectând normele de siguranță rutieră și igienă alimentară.

Caracteristici cheie pentru acest rol:

- (obligatoriu) permis de conducere cat. B;
- (obligatoriu) experiență anterioară în domeniul distribuției de produse alimentare panificație băuturi;
- studii generale;
- abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;
- atenție la detalii și capacitate de organizare;
- atitudine orientată spre rezolvarea de probleme;
- gestionare eficientă a timpului;
- abilități de comunicare orală și scrisă;
- capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:

- conducerea în siguranță a vehiculului și respectarea regulilor de circulație;
- încărcarea și descărcarea produselor alimentare în mod eficient și în conformitate cu instrucțiunile;
- livrarea produselor la destinațiile stabilite în termenii și condițiile convenite cu clienții;
- menținerea înregistrărilor precise referitoare la livrările efectuate și la starea mărfii;
- comunicarea eficientă cu echipa logistică și clienții pentru a rezolva orice probleme sau solicitări;
- întreținerea vehiculului și raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice;
- respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în timpul manipulării și transportului produselor;
- participarea la formări și sesiuni de instruire pentru a îmbunătăți abilitățile și cunoștințele în domeniul transportului și distribuției de produse alimentare.

Beneficii:

- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- bonusuri de performanță;
- oferirea unei mese calde zi;
- echipament de lucru.

Ați atins limita de mesaje permise.