Trimite

Angajam sofer Cat. D in Olanda

Specificații
Numele companiei
Office People Personal Management
Tip job
full time

Angajam soferi profesionisti cu permis categoria D valid in Europa si autorizatie de transport persoane.
Responsabilitati:
Conduceți vehiculul pentru a asigura un echilibru optim între siguranța în trafic, conducere fără daune, conducere economică și confort.
Program de lucru:
Muncă neregulată și in ture, inclusiv în weekend (program furnizat în avans)
Aproximativ 8 ore pe zi, de obicei 32-48 ore pe săptămână
Program de lucru între orele 04:30 și 01:30
Posibilitatea de ture împărțite (de exemplu, 4 ore dimineața și 4 ore seara) cu o sumă suplimentară de 21 EUR pe zi în plus față de tariful de bază.
Oferta de munca:
Tarif: 16,31 ora brut
Indemnizații de schimburi de la 115% la 155%
Contract olandez
Bonus pentru schimburi neregulate (în medie 300 EUR brut pe lună)
Bonus anual de 400 EUR brut timp de 12 luni, aproximativ 35 EUR pe lună + 1,15% din salariul anual brut efectiv
Rambursarea costurilor de navetă
25 zile de concediu + 17 zile ATV (compensarea orelor suplimentare și orelor neregulate)
Asistenta in organizarea cazarii (cost aprox. 130 saptamana, camere 2 persoane, 2-4 km de la locul de munca)
Suport coordonator
Îmbrăcăminte de lucru completă
Cerințe:
Permis de conducere categoria D cu cod 95 (autorizare transport persoane)
Cunoștințe minime de limba engleză B1 va fi susținut un test de limbă
Cazier judiciar. (poate fi solicitat după un interviul pozitiv cu angajatorul)
- CV-ul obligatoriu pentru a putea aplica.
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon:

Adrian Radu Buium

Ați atins limita de mesaje permise.